2007 yılında LPG sektöründe başlayan, 2015 yılında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ile devam ettiğimiz tecrübemizle 2017 yılında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Firmamızı kurduk. Bu adımla birlikte, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının vermiş olduğu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu yetki belgesini ( TMGDK ) alarak Antalya, Burdur, Isparta ve Afyon illerinde Danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz:

TMGD ile ADR, RID ve IMDG, uyarınca zorunluluklara dair rehberlik, yönetim sistemleri danışmanlığı ve belgelendirme , Anayasada öngörülen özel hayatın gizliliği ile temel hak ve özgürlüklerin korunması kapsamında, ülkemizde kişisel verilerin korunmasını konusunda danışmanlık kapsamında şirket içi eğitimler sunarken Ülke insanının değerini ve becerilerini artırmak adına, insan haklarına saygılı, iş ahlakını ön planda tutan, güvenilir ve her biri konusunda tam anlamıyla uzman çalışanlarımızla hizmet vermek.

Vizyonumuz:

İş ahlakı ve çalışma prensiplerimizle hizmet verdiğimiz sektörlerde örnek danışmanlık hizmeti teşkil etmek; müşterilerimizin de bize kattığı değerlerle en iyi hizmeti veren işletme olmak.

AdalyaADR © Copyright 2017